LIVE: Η πρώτη μέρα των Ολυμπιακών Αγώνων – Όλες οι ελληνικές συμμετοχές

Παρακολουθείστε live την πρώτη μέρα των Ολυμπιακών Αγώνων και όλες τις ελληνικές συμμετοχές στο Παρίσι

10 minutes ago

Στο Αυστραλία-Ισπανία, η «ρόχα» έχει μαζέψει τη διαφορά αλλά ακόμα βρίσκεται πίσω με 7 πόντους (44-37) δύο λεπτά πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου

11 minutes ago

Ο Ρούντι Φερνάντεθ έγραψε ιστορία, αφού έγινε ο πρώτος παίκτης στην ιστορία που αγωνίζεται σε έξι Ολυμπιακούς Αγώνες.

16 minutes ago

`Για τον 3ο όμιλο του τουρνουά Βόλεϊ, η Γερμανία επιβλήθηκε με 3-2 σετ της Ιαπωνίας

24 minutes ago

Έχουν ξεκινήσει και οι προκριματικοί αγώνες της ενόργανης γυμναστικής ανδρών. Ο Λευτέρης Πετρούνιας είναι στο 1ο υπογκρούπ, 5ο ροτέισον στους κρίκους, θα σας ενημερώσουμε όταν είναι να αγωνιστεί.

38 minutes ago

Η Άννα Ντουντουνάκη και η Γεωργία Δαμασιώτη αποκλείστηκαν από τη συνέχεια των 100 μέτρων πεταλούδας, καθώς δεν κατάφεραν να βρεθούν στους 16 καλύτερους χρόνους, που πήραν την πρόκριση για τα ημιτελικά. Η Ντουντουνάκη με χρόνο 58.14 πήρε την 19η θέση και η Δαμασιώτη με χρόνο 58.72 την 23η θέση.

39 minutes ago

28-17, η Αυστραλία δεν αστειεύεται κόντρα στην Ισπανία. Περίπου 2 λεπτά απομένουν για την λήξη του πρώτου 10λέπτου

41 minutes ago

7η και η Ντουντουνάκη στην 3η προκριματική σειρά των 100 μέτρων πεταλούδας

42 minutes ago

Η Γεωργία Δαμασιώτη τερμάτισε έβδομη στην δεύτερη προκριματική σειρά των 100 μέτρων πεταλούδας.

44 minutes ago

Το πρώτο μετάλλιο των Ολυμπιακών Αγώνων είναι γεγονός, με την ομάδα του Καζακστάν στα 10μ. air rifle να επικρατεί της αντίστοιχης της Γερμανίας στον μικρό τελικό της σκοποβολής.

Updated: 43 minutes ago
an hour ago

Στο μεγάλο ματς το οποίο ενδιαφέρει και την Εθνική μας, η Αυστραλία προηγείται με 14-7 της Ισπανίας.

Αυστραλία: Μιλς, Ντάνιελς, Γκίντι, Κέι, Λάνταλ

Ισπανία: Μπράουν, Λόπεζ-Αροστέγκι, Αμπρίνες, Αλντάμα, Μ. Ερνανγκόμεθ